Василь Павлюс

Викладач комп’ютерних дисциплін в Галицькому фаховому коледжі ім. В.Чорновола (м. Тернопіль). Керівник лабораторії Інтернету речей. Брав участь особисто в різноманітних хакатонах та змаганнях. Неодноразово під керівництвом пана Василя студенти результативно брали участь у багатьох хакатонах та ІТ-змаганнях. Зокрема, команда пана Василя стала переможцем торішнього хакатону SmaRTF.

Юрій Лещишин

Доцент кафедри Комп’ютерних систем та мереж ТНТУ Брав участь в прєктах у БПЛА “Бомко”, БПЛА “Боривітер”, проєкт зі створення автономних систем електроживлення на замовлення ТОВ “EcoFactor”. До 2022 р. був позаштатним інструктор з аеророзвідки 105 ОБр ТРО Співзасновник та співорганізатор Центру науки Тернополя, Наукових пікніків, Arduino day Ternopil, конкурсів СЮТ “Байт”.

Володимир Манойленко

Магістрант Радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, учасник команди-фіналіста SmaRTF 2022, Layouter в Костал Україна. Залучений в повний цикл проєктування електронних виробів для автомобільної промисловості.Спеціалізуюся на:🔹 Розробці друкованих плат.🔹 3D-моделювання в САПР та реалізація концепції з моделі до макета. Працює з металом та пластиком.🔹 Планування розвиток та ескалація проєкту.