Роман Калісецький

CIO at Monitec Systems Можу допомогти в швидкому створенні MVP, системній архітектурі, IoT, бездротових системах зв‘язку, обробки та передачі мультімедіа. Системи безпеки, motion сенсори, low-power/battery-powered системи.

Сергій Кобиляцький

Провідний інженер пакетної мережі компанії Lifecell Працюю з мережами від 2G до 5G,NBIoT, LoRa, Wi-Fi, TCP/IP, серверними системами на Linux. Маю досвід створення девайсів на базі Arduino Цікавлюся новітніми технологіями Із задоволенням надам підтримку командам.  

Ігор Панченко

К.т.н., завідувач кафедри спеціальних інформаційних систем та робототехнічних комплексів, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації їм. Героїв Крут Основні напрямки діяльності: – розробка та експлуатація військових систем зв’язку та автоматизованих систем управління; – побудова безпілотних авіаційних комплексів, які використовуються у якості ретрансляторів, розвідників та коригувальників вогню; – побудова наземних та морських роботизованих комплексів військового призначення; –…

Денис Левчунець

Application Engineer у Renesas Electronics Corp. Можу допомогти командам із наступним: – Розробка систем живлення для пристроїв із аналоговими складовими, зокрема сенсорною частиною. – Тестування і Аналіз: Написання автоматизованих тестів і скриптів до них використовуючи лабораторне обладнання (або що буде у розпорядженні команди). Крім того, я класний командний гравець і координатор.