ПРОЄКТИ ФІНАЛІСТИ 2022

Проєкт команди NewGen team “STRUCTOR-A2” – це універсальна роботизована платформа для переміщення корисних вантажів, людей, евакуаційних заходів, розвідки та інших задач.
Має декілька типорозмірів і комплектацій, залежно від яких визначається перелік задач для виконання.
В основі платформи лежить принцип модульності, що дозволяє як окремим користувачам, так і командам спеціалістів впроваджувати та монтувати на платформу власні розробки. Усі варіації платформи: від спрощеного прототипу до версії в максимальній комплектації побудовані на базі серійного малого електротранспорту, що спрощує пошук і заміну комплектуючих при їхній малій вартості та популярності.
Система керування побудована на архітектурі ARM і працює на “open source”-прошивці.

Проєкт команди Extreme engineers “Керований снаряд для дрона” – це керований снаряд для дрона та система керування ним, реалізована з використанням методу напівавтоматичного керування на лінії прицілювання.

Проєкт команди GC-team – “Розумний” штатив для віддаленого керування тепловізором.
Пристрій дасть змогу вести спостереження з безпечного місця. Є автономний та ручний режим керування у двох площинах, виведення відео на мобільний пристрій, фіксування виявлених об’єктів з метою їх контролю.
Проєкт команди ППО – Пасивна система виявлення джерел сигналу рацій.
Система призначена для виявлення переговорних рацій та радіостанцій ворога, а також обчислення напрямку розташування ворога. Комплекс дозволить непомітно розвідувати скупчення особового складу та атакувати, наприклад, артилерією. Апаратна реалізація є максимально компактною, легкою та простою у використанні, що дозволить скоротити час отримання даних.
Проєкт команди DRM – Guided Munition Kit (GMK)-81-M1.
“GMK-81-M1” – це навісний комплект конверсії некерованих мінометних боєприпасів калібрів 81/82мм у керовані авіабомби з ТВ-наведенням для скиду з БЛА мультироторного/літакових типів.
В основу конструкції GMK покладено модульність архітектури та можливість виготовлення всіх корпусних деталей за технологією FDM 3D-друку.
Це дозволяє легко адаптувати навісний комплект під різні методи наведення та використання різних типів мінометних і гранатометних пострілів без заміни основних керуючих елементів, змінюючи лише окремі деталі корпусу під відповідний боєприпас.
Керування та адаптація GMK під різні носії здійснюється за допомогою підвісного малогабаритного контейнера-ретранслятора, що кріпиться до БЛА-носія та служить проміжним вузлом між оператором з пультом керування та керованим боєприпасом.