Руслан Антипенко
Голова хакатону декан РТФ, керівник Лабораторії Космічних радіотехнічних систем
В Україні все ще триває війна і це сьогоденні реалії! Наша команда не залишається осторонь: пропонуємо Вам спробувати себе в якості розробника military electronics, а точніше smart military electronics і створити девайс, здатний допомогти нашим славним ЗСУ та наблизити Перемогу!
Тому ми оголошуємо про проведення ІV Всеукраїнського інженерного хакатону SmaRTF!
Інженерний хакатон – це унікальна можливість в режимі онлайн з професіоналами в цій галузі і експертами конкурсу «прокачати» себе!
Ми пропонуємо спробувати себе в декількох категоріях:
– Оборонна
– Наступальна
– Розвідувальна
– Рятувальна
– Безпекова
– Тренувальна/навчальна (підготовка військових)
Тема хаккатону: SMART MILITARY ELECTRONICS 3.0
Змагання відбудуться у два етапи:
І етап: 18-20 жовтня впродовж 2 днів учасники повинні вирішити проблему в рамках категорії оголошеної в день змагань з презентацією проєкту!
5 кращих рішень потраплять на другий етап, де ми профінансуємо створення прототипу пристрою/системи в рамках бюджету.⠀
Максимальна компенсація кошторису проєкту генеральними партнерами у вигляді комплектуючих складає 800$ на команду.
Протягом робочого тижня після оголошення переможців першого етапу (до 25 жовтня 2024 р) команди складають Bill of materials необхідного для створення девайсу і передають організаторам. З огляду на стислі терміни бажано враховувати терміни поставки електронних компонентів і орієнтуватися на український ринок.
До другого етапу відібрані команди мають створити функціональний прототип свого рішення, здатний продемонструвати журі працездатність проекту. Після завершення хаккатону прототип залишається в учасників.
ІІ етап: 14 грудня презентація готового прототипу девайсу та визначення команди-переможця.
Другий етап очний. Місце проведення: буде повідомлено ближче до події.
Тип участі – командний;
Учасниками SmaRTF можуть стати усі бажаючі віком від 16 років, які мають мотивацію допомиги військовим та зацікавлені в розвитку своїх скілів;
Команда має складатися з 2-4 учасників.
Якщо, у вас немає команди — ви можете знайти учасників команди в спеціально створеному чаті за посиланням
За кожною командою закріплюється ментор-експерт, який допоможе учасникам поглянути на процес розробки під іншим кутом, надасть необхідні поради з огляду на свій досвід та допоможе підібрати правильний підхід до реалізації проекту
Тому не вагайся — подавайся!
Голова хакатону декан РТФ, керівник Лабораторії Космічних радіотехнічних систем
Голова оргкомітету заступник декана РТФ старший викладач кафедри радіоінженерії
заступник декана РТФ старший вкиладач кафедри прикладної радіоелектроніки
Керівник напрямку співпраці та партнерства з силами безпеки і оборони defense tech кластеру Brave1
Провідний спеціаліст Управління радіолокації, радіозв’язку та спеціального приладобудування АТ “Українська оборонна промисловість”, к.т.н.
Lead RF Engineer компанія KVERTUSІнтереси:10+ років досвіду в розробці антенних систем, CST Studio Suite, HFSS.Розробка і матеріальне втілення проектів від ідеї, брав участь у створенні комплексу РЕР KVERTUS MS AZIMUTH.Досвід: більше 4-х років співпрацював з Малайзією, участь у розробці системи РЕР корабельного базування системи TEDUNG, системи РЛС CAMAR. Профілі: антенні системи, електромагнітне моделювання, високочастотні технології.
Директор компаній НВЦ та Н.В.Ц. Інфозахист Інтереси: Брав особисту участь в розробці провідних засобів РЕР (2016-2020 р., компанія “Інфозахист”).Керував проєктами зі створення інформаційно-аналітичних систем, а також розробкою програмного забезпечення для фінансових та інвестиційних установ.Військовий досвід – аналітик Служби зовнішньої розвідки України. Спеціалізація – аналіз сигналів в електромагнітному спектрі.
System engineer, компанія Skyeton Інтереси: 15+ років Product розробки C++ , embedded, розробляв системи автоматизації, в тому числі Real Time. Профілі : робототехніка, 3D друк, саморегулюючі адаптивні системи.
Доцент КПІ ім. Ігоря Сікорського Інтереси: вбудовані системи, широкосмугові системи зв’язку, системи інтернету речей, радіолокаційні системи
Доцент кафедри комп’ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій Інтереси: розробка інформаційних комп’ютерних мереж різного призначення, backend розробник, 3D-моделювання
Асистент, РТФ КПІ ім. Ігоря Сікорського Інтереси міл-тек: інженерна розвідка, радіовимірювання, засоби маскування.
RF- інженер Інтереси: антени, антенні системи, системи мобільного звʼязку та навігаційні системи.
CIO at Monitec Systems Можу допомогти в швидкому створенні MVP, системній архітектурі, IoT, бездротових системах зв‘язку, обробки та передачі мультімедіа. Системи безпеки, motion сенсори, low-power/battery-powered системи.
CTO Nect World. Понад 20 років успішно управляє апаратними проектами на всіх етапах, включаючи оцінку ризиків, командну роботу, розробку ТЗ, вибір постачальників, фінансове планування та сертифікацію.
Взяти участь у хакатоні може команда, що складається з 2-4 учасників. Мінімальний вік учасників 16 років. Максимальний вік 99 років)))
Команда має складатися з 2-4 учасників.
Ні. Якщо ти знаєш, як представити продукт, welcome, але хоча б один розробник в команді має бути.
Не панікуй! Шукай однодумців у чаті, а потім реєструйтеся командою.
Наші партнери оголошують максимальну вартість девайсу в межах якої роблять закупівлю необхідних компонентів та надсилають учасникам другого етапу
Обладнання можна отримати на радіотехнічному факультеті (який є організатором хакатону) або в установах-партнерах.
Ні, обладнання надаватиметься безкоштовно на території установи-партнера.
Для фіналу потрібно приїхати до вказаного міста (9 грудня) і представити роботу прототипу свого девайсу офлайн.
Реєстрація для участі в хакатоні: форма
Голова оргкомітету: 0974292422 Оксана Захарченко
email: rtf@kpi.ua