Василь Павлюс

Викладач комп’ютерних дисциплін в Галицькому фаховому коледжі ім. В.Чорновола (м. Тернопіль). Керівник лабораторії Інтернету речей. Брав участь особисто в різноманітних хакатонах та змаганнях. Неодноразово під керівництвом пана Василя студенти результативно брали участь у багатьох хакатонах та ІТ-змаганнях. Зокрема, команда пана Василя стала переможцем торішнього хакатону SmaRTF.

Юрій Лещишин

Доцент кафедри Комп’ютерних систем та мереж ТНТУ Брав участь в прєктах у БПЛА “Бомко”, БПЛА “Боривітер”, проєкт зі створення автономних систем електроживлення на замовлення ТОВ “EcoFactor”. До 2022 р. був позаштатним інструктор з аеророзвідки 105 ОБр ТРО Співзасновник та співорганізатор Центру науки Тернополя, Наукових пікніків, Arduino day Ternopil, конкурсів СЮТ “Байт”.

Володимир Манойленко

Магістрант Радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, учасник команди-фіналіста SmaRTF 2022, Layouter в Костал Україна. Залучений в повний цикл проєктування електронних виробів для автомобільної промисловості.Спеціалізуюся на:🔹 Розробці друкованих плат.🔹 3D-моделювання в САПР та реалізація концепції з моделі до макета. Працює з металом та пластиком.🔹 Планування розвиток та ескалація проєкту.

Денис Левчунець

Денис Левчунець – Application Engineer у Renesas Electronics Corp. Може допомогти командам із defence / medical проектами, а саме: 🔹 Розробка систем живлення для пристроїв з аналоговими складовими, зокрема сенсорною частиною. 🔹 Тестування та Аналіз: Написання автоматизованих тестів і скриптів до них використовуючи лабораторне обладнання (або що буде у розпорядженні команди). Крім того, класний командний…

Кирило Скиба

магістрант Радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського, CTO Nect World. Понад 20 років успішно управляє апаратними проектами на всіх етапах, включаючи оцінку ризиків, командну роботу, розробку ТЗ, вибір постачальників, фінансове планування та сертифікацію.