Дмитро Войчук
старший інженер з управління новими технологіями (ІоТ) в lifecell.
SmaRTF – це перший Всеукраїнський масштабний інженерний хакатон у галузях: робототехніки, програмування, інженерії, електроніки та конструювання. Учасники зможуть поринути в атмосферу інженерної творчості та набути практичних навичок створення прототипу готового девайсу. Кожен учасник матиме змогу вибрати собі заняття до душі в галузі Інтернету речей.
Інженерний хакатон – це унікальна можливість в режимі онлайн з професіоналами в цій галузі і експертами конкурсу «прокачати» себе!
Тема хакатону: ІоТ
Змагання відбудуться у два етапи:
І етап 30-31 жовтня впродовж 48 годин учасники повинні вирішити проблему в рамках категорії оголошеної в день змагань з презентацією проєкту, яка включатиме опис роботи пристрою/ситеми, структурні схеми та попередній кошторис створення прототипу! 5 кращих рішень потраплять на другий етап, де ми профінансуємо створення прототипу пристрою/системи в рамках бюджету.
ІІ етап 4 грудня: презентація готового прототипу девайсу.
Тип участі – командний;
Учасниками SmaRTF можуть стати студенти віком від 16 до 25 років, які мають мотивацію та зацікавлені в розвитку своїх скілів;
Команда має складатися з 2-4 учасників.
За кожною командою закріплюється ментор-експерт. Його роль – допомога командам як в опрацюванні ідеї, так і в підборі грамотної реалізації. Він може допомогти з вибором шляхів реалізації продукту. В процесі менторингу доводиться розкручувати ідею команди, дивитися на неї під різними кутами.
Тому не вагайся — подавайся!
керівник групи розробки програмного забезпечення (тімлідер) у ТОВ Костал Україна
працює та навчається в ДУТ при лабораторії «Інтернет речей компанії Vodafone» веде гурток робототехніки
студент ДУТ, лідер наукових проєктів по роботехніці, початковий підприємець. Має досвід в розробці, конструюванні та монтажі своїх проєктів, знання схемотехніки та уміння пайки.
кандидат технічних наук. Спеціалізується на створенні вебсервісів, протоколах передачі даних, вбудовуваних системах.
аспірант, голова Наукового товариства студентів, аспірантів докторантів та молодих вчених КПІ ім. Ігоря Сікорського. Працює в сфері безпеки, займався системами оплати та контролю доступу.
кандидат технічних наук, працює в Інституті газу НАН України, відділ газових технологій.
Ганна Сарибога – керівниця секції Київської МАН «Smart технології, мікроконтролери та роботизовані системи» та гуртка робототехніки політехнічного ліцею НТУУ “КПІ”, наукова керівниця Noosphere Engineering School. Має багаторазовий досвід менторства (ментор команд переможців 2019 року).
Учасник хакатону NASA Space Apps, магістрант Радіотехнічного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського. Програмує на Python та С, а також працює в Altium Designer та SolidWorks.
Іван Загорулько – заступник керівника лабораторії в Noosphere Engineering School, багаторазовий переможець різноманітних міжнародних інженерних змагань.
Взяти участь у хакатоні може команда, що складається з 2-4 студентів, віком до 25 років кожен
Команда має складатися з 2-4 учасників.
Ні. Якщо ти знаєш, як представити продукт, welcome, але хоча б один розробник в команді має бути.
Не панікуй! Шукай однодумців у чаті, а потім реєструйтеся командою.
Наші партнери оголошують максимальну вартість девайсу в межах якої роблять закупівлю необхідних компонентів та надсилають учасникам другого етапу
Обладнання можна отримати на радіотехнічному факультеті (який є організатором хакатону) або в установах-партнерах.
Ні, обладнання надаватиметься безкоштовно на території установи-партнера.
Для фіналу потрібно приїхати до вказаного міста (4 грудня) і представити роботу прототипу свого девайсу офлайн.
Реєстрація для участі в хакатоні: форма
Голова оргкомітету: 0974292422 Оксана Захарченко
email: rtf@kpi.ua